Auoryzowany Serwis Ciśnieniomierzy OMRON

Oferta

pomiar ciśnienia

Mamy świadomość jak ważną kwestią jest nowoczesny i niezawodny sprzęt medyczny, właśnie dlatego oferujemy najnowocześniejsze i najbardziej profesjonalne urządzenia i akcesoria firm Omron, Beurer, Microlife, Hartmann, Roche, Abbott, Littmann i wielu innych.

Serwis Puls-Med oferuje Wam fachowość oraz krótkie terminy napraw, przeglądów kalibracji waszego sprzętu. Świadczymy usługi dla osób indywidualnych, Praktyk Lekarskich, ZOZów, Szpitali. Posiadamy szeroki zakres części zamiennych do ciśnieniomierzy - gruszki, zawory spustowe, mankiety/dla dzieci i dorosłych do 42 cm/zasilacze.

Prowadzimy współpracę z koncernami Abbott, Roche, Bayer w dziedzinie glukometrów. Kalibrujemy, sprawdzamy, ustawiamy, sprzedajemy nowe glukometry, lancety, nakłuwacze oraz baterie.

Naprawiamy stetoskopy lekarskie w tym Littmann, wymieniamy zużyte elementy składowe jak liry, oliwki, membrany i dreny.

Zapraszając do serwisu przypominamy każdemu o corocznym przeglądzie sprzętu medycznego, w ten sposób dbacie Państwo o bezpieczeństwo i pewność pomiarów.

Ciśnieniomierze elektroniczne
Omron M3
Omron Mitelite
Omron R6
Ciśnieniomierze zegarowe
cisnieniomierz zegarowy 1
cisnieniomierz zegarowy 2
cisnieniomierz zegarowy 3
cisnieniomierz zegarowy 4
Glukometry
Optium Xido
Accu Chek Active
Contour TS
Stetoskopy
Stetoskop Ecomed
Stetoskop Littmann
Stetoskop Rapaport
facebook logo  PULS-MED

Na tej stronie są wykorzystywane pliki cookies. Pozostając na niej bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich zamieszczanie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Nie pokazuj więcej tej informacji